SPRÓBUJ NURKOWANIA JUŻ TERAZ !!!
Gorąco zapraszamy na próbne nurkowanie na basenie w Kolbuszowej lub Cmolasie.
Dla osób, które nie są zdecydowane na zapisanie się na pełny kurs lub mają wątpliwości czy nurkowanie jest dla nich czymś odpowiednim - stwarzamy wyjątkową okazję natychmiastowego nurkowaniu w pełnym sprzęcie nurkowym.

 
Minimalny wiek 12 lat, brak przeciwskazań zdrowotnych do pływania i nurkowania, podstawowe umiejętności pływackie.
W przypadku osoby niepełnoletniej nurkowanie może być prowadzone tylko w obecności rodzica lub prawnego opiekuna na basenie i za jego zgodą.
  Cały sprzęt do nurkowania (BUTLA, AUTOMAT ODDECHOWY, JACKET, PŁETWY, MASKA) zabezpiecza instruktor nurkowania ... nie mniej jednak, jeśli ktoś posiada własne płetwy lub maskę zalecane jest ich zabranie ze sobą.
     
 
Terminy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zajęcia organizowane są na pływalni krytej w Kolbuszowej lub Cmolasie   Dla osób, które w ustalonych dniach promocyjnych zadeklarują chęć ropoczęcia CAŁEGO KURSU PODSTAWOWEGO przysługuje rabat w wysokości 200 ZŁ
     
   
Próbne nurkowanie przebiega w całości pod ścisłym nadzorem instruktora. Przed wejściem do wody instruktor dokonuje prezentacji i obsługi nurkowego ekwipunku oraz omówienie podstawowych procedur nurkowania. Pierwsze zanurzenie odbywa się na płytkiej stronie basenu na takiej głębokości, że nurkująca osoba w dowolnym momencie może się wynurzyć i bezpiecznie stać na dnie basenu. Jeśli uczestnik nurkowania w ocenie instruktora bardzo dobrze sobie radzi na płytkiej wodzie, może popłynąć pod jego opieką na głębszą część basenu.
  Każdy uczestnik otrzymuje podwodny film ze swojego pierwszego nurkowania.